Mr. Toilet / Kráľ záchodov

Mr. Toilet

Pre cudzincov je to muž posadnutý toaletami, ale pre tých, ktorí ho poznajú, je „Mr. Toilet“ križiak globálnej sanitácie. Jack Sim pochádza zo Singapuru, vyrastal v chudobnej osade a dobre vie, čo znamená nemať adekvátne hygienické podmienky. Život sa preto rozhodol zasvätiť kríze, o ktorej sa nikto neodváži hovoriť. Ako svoju hlavnú zbraň použil humor a s tým sa vrhol do svojej najväčšej výzvy – zabezpečiť šesť miliónov toaliet pre Indiu.

Dokumentárny film o jeho „poslaní“, ktoré v čase pandémie koronavírusu získava na naliehavosti, prichádza k slovenským divákom priamo domov.

Ako premietať? Vyberte si film, ktorý chcete premietať. Vyplňte prosím prihlasovací formulár – ten vám zaistí, že link na film príde do Vašej mailovej schránky. Následne si môžete film pustiť doma alebo zorganizovať premietanie vo Vašej komunite. Budeme radi i za vašu spätnú väzbu, vyplniť ju môžete 1. deň po premietaní prostredníctvom e-mailového formulára.

Budeme radi, ak nezostanete len pri pozretí filmu a aj vďaka nášmu sprievodnému materiálu rozprúdite vo svojich komunitách spoločnú diskusiu.

Réžia

Lily Zepeda

Jazyk

angličtina, čínština, hindčina, telugčina

Titulky

SK

Festival finančne podporil

Partneri

Hlavní mediálni partneri

Mediálni partneri