Mr. Toilet / Kráľ záchodov

Mr. Toilet

Pre cudzincov je to muž posadnutý toaletami, ale pre tých, ktorí ho poznajú, je „Mr. Toilet“ križiak globálnej sanitácie. Jack Sim pochádza zo Singapuru, vyrastal v chudobnej osade a dobre vie, čo znamená nemať adekvátne hygienické podmienky. Život sa preto rozhodol zasvätiť kríze, o ktorej sa nikto neodváži hovoriť. Ako svoju hlavnú zbraň použil humor a s tým sa vrhol do svojej najväčšej výzvy – zabezpečiť šesť miliónov toaliet pre Indiu.

Dokumentárny film o jeho „poslaní“, ktoré v čase pandémie koronavírusu získava na naliehavosti, prichádza k slovenským divákom priamo domov.

Tento film je zapojený do diváckej súťaže. Hlasujte zaň a vyhrajte zaujímavé ceny.

Ako premietať? Vyberte si film, ktorý chcete premietať. Vyplňte prosím prihlasovací formulár – ten vám zaistí, že link na film príde do Vašej mailovej schránky. Následne si môžete film pustiť doma alebo zorganizovať premietanie vo Vašej komunite. Budeme radi i za vašu spätnú väzbu, vyplniť ju môžete 1. deň po premietaní prostredníctvom e-mailového formulára.

Budeme radi, ak nezostanete len pri pozretí filmu a aj vďaka nášmu sprievodnému materiálu rozprúdite vo svojich komunitách spoločnú diskusiu.

Réžia

Lily Zepeda

Jazyk

angličtina, čínština, hindčina, telugčina

Titulky

SK

Stiahnuť sprievodný materiál

Festival finančne podporil

Partneri

Hlavní mediálni partneri

Mediálni partneri