Jeden svet online s akreditáciou už od 2€

Pripravili sme pre vás Jeden svet online – výber 20 filmov, ktoré môžete pozerať pohodlne online na celom Slovensku. Filmy pozerajte časovo neobmedzene počas trvania celého festivalu 3. až 9. novembra 2023.

Necháme na vás, či si akreditáciu kúpite za 2€, 20€ alebo 60€

Pozerajte všetkých 20 filmov len s jednou akreditáciou. Chceme, aby naše filmy videlo čo najviac ľudí. Preto vám tento rok ponúkame akreditáciu v troch cenových úrovniach a veríme, že takto si filmy môžu pozrieť naozaj všetci. Čo to znamená? Necháme na vás, či za akreditáciu zaplatíte 2€, 20€ alebo 60€.

Akreditácia je platná len na online projekcie.

Ako akreditáciu používať?

Po úspešnom dokončení nákupu obdržíte vašu akreditáciu e-mailom. Na akreditácii sa nachádza unikátne 13-miestne číslo, ktorým si odomknete každý z 20 filmov dostupných v rámci Jedného sveta online priamo na našom webe. Filmy si budete môcť s týmto číslom odomknúť a pozerať od 3.11.2023. Novinkou je, že filmy môžete pozerať bez časového obmedzenia počas celého trvania festivalu 3.-9.11.2023. Akreditácia je platná len na online projekcie.

Tešíme sa na vás na Jednom svete!

ORGANIZÁTORI

One World

FINANČNÍ PARTNERI

SLSP

PARTNERI

IOMGoOutbkisDAFilmskino lumiereFTF VŠMUkino mladosťA4TeledataMareenaVagusMyslímÚNaSSFFUKsvet medzi riadkamislidoBiela pastelka logo

HLAVNÍ MEDIÁLNI PARTNERI

MEDIÁLNI PARTNERI

Nota Bene