LOS REYES

Los Reyes

Los Reyes je najstarší skejtpark v Santiagu, hlavnom meste Čile. Film opisuje príbeh skutočných kráľov skejtparku: volajú sa Loptoš a Chola. Tieto dva psíky sa udomácnili v otvorenom priestranstve plnom ruchu, ktorý spôsobujú skejteri a nespratní tínedžeri. Energická Chola sa rada hráva s loptičkami, ktoré nájde len tak sa povaľovať. Premiestni ich na okraj betónovej misy skejtparku a nedočkavý Loptoš šteká, až kým ich Chola nespustí dolu. Tínedžeri z okolia majú vlastné príbehy, o ktoré sa s nami delia prostredníctvom komentára mimo obrazu. Film však upriamuje pozornosť najmä na šibalskú interakciu dvoch psov pri tom, ako sa hrajú s loptami, palicami, kameňmi alebo skrátka spolu.

Tento film je zapojený do diváckej súťaže. Hlasujte zaň a vyhrajte zaujímavé ceny.

ŠPECIÁLNE PREMIETANIE PRE VAŠICH 4-NOHÝCH MILÁČIKOV

Pokiaľ ste ešte neboli v kine so svojím psom, prišiel ten čas. Môžete si spolu prísť pozrieť film „LOS REYES“, ktorý premietame 7. novembra 2021 o 15tej hodine v Kine Inak v A4. Pokiaľ je Váš psík mierumilovný a dobre socializovaný, zoberte ho so sebou a možno mu zároveň aj viac porozumiete – tento magický dokument je natáčaný z pohľadu dvoch pouličných chlpáčov žijúcich pri skateparku v Chile. Ku komfortnejšiemu zážitku prispejeme obmedzením kapacity divákov pri tomto predstavení.

KONZULTÁCIA K VÝCVIKU PSOV

Ihneď po premietaní sme pre Vás pripravili možnosť najbližšiu hodinu konzultovať otázky ohľadom výchovy a výcviku Vášho psíka s odborníkom. Neviete si rady s nejakými maniermi Vášho psíka? Poraďte sa! Aj malá rada vie priniesť veľké zlepšenie, keď viete ako na to. Konzultácia je bezplatná, no počet miest je obmedzený, treba sa preto vopred zaregistrovať.

Film Los Reyes si budete môcť pozrieť aj online 9. novembra 12:00-10.novembra 12:00.

Tento film je obmedzený na max. 200 pozretí. Odporúčame vám preto jeho pozretie neodkladať.

Réžia

Bettina Perut, Iván Osnovikoff / Čile, Nemecko / 2018 / 78 min.

Jazyk

španielsky

Titulky

slovenské

Téma

Vzťahy

ORGANIZÁTORI

One World

FINANČNÍ PARTNERI

SLSP

PARTNERI

IOMGoOutbkisDAFilmskino lumiereFTF VŠMUkino mladosťA4TeledataMareenaVagusMyslímÚNaSSFFUKsvet medzi riadkamislidoBiela pastelka logo

HLAVNÍ MEDIÁLNI PARTNERI

MEDIÁLNI PARTNERI

Nota Bene