SNY – slávnostné odovzdávanie cien Jedného sveta

Pridajte sa k nám na záverečný ceremoniál, na ktorom cenu za najlepší film odovzdajú ľudia bez domova.

Divadelná hra SNY
Divadlo bez domova prináša v divadelnej hre SNY na javisko tému snov a snívania. Sny nám umožňujú spracovať udalosti, ktoré môžu byť bolestivé alebo mätúce, v prostredí, ktoré je emočne skutočné, fyzicky však neexistuje. Ľudia bez domova snívajú tiež. Poznáme ich sny?
Ako ich vnímajú a ktoré sny si pamätajú aj po mnohých rokoch? V tejto divadelnej hre nám herci a herečky odhaľujú tajomstvá svojich snov a ich vlastné interpretácie.

Slávnostné ocenenie
Herci z Divadla bez domova na záver predstavenia spolu s medzinárodnou porotou festivalu Jeden svet odovzdajú ocenenie najlepšiemu dokumentárnemu filmu 22. ročníka Medzinárodného festivalu dokumentárnych filmov Jeden svet.

Vstup na záverečný ceremoniál je 5 eur (4 eura pre seniorov, ZŤP a študentov). Diváci, ktorí majú neobmedzenú festivalovú permanentku, majú vstupné zadarmo a nemusia sa registrovať. Diváci s 10-vstupovou permanentkou ju môžu pri registrácii uplatniť.

Vstup na záverečný ceremoniál je len pre očkovaných.

Facebook event.

Súťažnú sekciu Slovensko a Česko za ľudské práva podporuje Veľvyslanectvo Holandského kráľovstva a Bratislavské kultúrne a informačné stredisko.

ORGANIZÁTORI

One World

FINANČNÍ PARTNERI

Eu komisiaNadácia slovenskej sporiteľneceske centrum bratislava

PARTNERI

svet medzi riadkamibkisIOMFFUKDAFilmskino lumierekino mladosťFTF VŠMUKatedra translatológie FF UKFA4TeledataslidoDivadlo bez domovaÚNaSSMyslímMareenaTepláreňVagusNota Benedok incubatorPeople on EarthGoOut
Denník SME

HLAVNÍ MEDIÁLNI PARTNERI

MEDIÁLNI PARTNERI

Nota Bene