SNY – slávnostné odovzdávanie cien Jedného sveta

Pridajte sa k nám na záverečný ceremoniál, na ktorom cenu za najlepší film odovzdajú ľudia bez domova.

Divadelná hra SNY
Divadlo bez domova prináša v divadelnej hre SNY na javisko tému snov a snívania. Sny nám umožňujú spracovať udalosti, ktoré môžu byť bolestivé alebo mätúce, v prostredí, ktoré je emočne skutočné, fyzicky však neexistuje. Ľudia bez domova snívajú tiež. Poznáme ich sny?
Ako ich vnímajú a ktoré sny si pamätajú aj po mnohých rokoch? V tejto divadelnej hre nám herci a herečky odhaľujú tajomstvá svojich snov a ich vlastné interpretácie.

Slávnostné ocenenie
Herci z Divadla bez domova na záver predstavenia spolu s medzinárodnou porotou festivalu Jeden svet odovzdajú ocenenie najlepšiemu dokumentárnemu filmu 22. ročníka Medzinárodného festivalu dokumentárnych filmov Jeden svet.

Vstup na záverečný ceremoniál je 5 eur (4 eura pre seniorov, ZŤP a študentov). Diváci, ktorí majú neobmedzenú festivalovú permanentku, majú vstupné zadarmo a nemusia sa registrovať. Diváci s 10-vstupovou permanentkou ju môžu pri registrácii uplatniť.

Vstup na záverečný ceremoniál je len pre očkovaných.

Facebook event.

Súťažnú sekciu Slovensko a Česko za ľudské práva podporuje Veľvyslanectvo Holandského kráľovstva a Bratislavské kultúrne a informačné stredisko.

ORGANIZÁTORI

One World

FINANČNÍ PARTNERI

SLSP

PARTNERI

IOMGoOutbkisDAFilmskino lumiereFTF VŠMUkino mladosťA4TeledataMareenaVagusMyslímÚNaSSFFUKsvet medzi riadkamislidoBiela pastelka logo

HLAVNÍ MEDIÁLNI PARTNERI

MEDIÁLNI PARTNERI

Nota Bene