Lenka Kačmárová

Podporte s nami poctivých výrobcov

Tento rok si Jeden svet vychutnáte z pohodlia vašich domovov. Ak žijete v Bratislave, pripravili sme si pre vás tri festivalové špeciály. Ich kúpou podporíte kvalitné slovenské ale aj zahraničné produkty a zároveň si spríjemníte váš filmový zážitok.

Špeciály pre pivných fajnšmekrov od Pivovaru u Ábela

V Eshope Pivovaru u Ábela teraz nájdete jedinečný festivalový balíček:

 • Krabica 8 rôznych pív s nálepkou Jedného sveta: Frajmark, Račišdorfer, Ompr, Cigorka, Cvipoch, Šintr, Hepa, Cajch
 • K tomu pohár v hodnote 5€ a doprava zdarma
 • Kúpiť si ho môžete za 35.00 € (namiesto pôvodných 41€)

Odporúčame si spraviť zásoby dopredu:

 • Rozvoz v Bratislave bude fungovať v stredu a piatok (primárne v čase 10:00 – 16:00) s možnosťou individuálnej dohody telefonicky na čísle +421 948 438 257.
 • Rozvoz do Trnavy a obcí v smere na Trnavu bude prebiehať vo štvrtky (primárne v čase 12:00-18:00) s možnosťou individuálnej dohody telefonicky na čísle +421 948 438 257.

Osobný odber:

 • Ak uprednostňujete osobný odber, pri nákupe nad 20 € na mieste získate zľavu 20%.
 • Osobný odber je počas týždňa k dispozícii v čase 16:00-22:00, cez víkend v čase 12:00-22:00 (resp. podľa individuálnej dohody).

Poriadna dávka vitamínov s Vegget Microfarm

Vegget Microfarm pre vás nazbiera čerstvú sezónnu zeleninu a bylinky podľa vášho výberu. Pozeranie filmov si vďaka nim môžete spríjemniť šálkou čerstvého šalviového čaju, chutným šalátom alebo smoothie.

V tomto objednávacom formulári si môžete vybrať svoj sezónny box s návodom a receptárom, alebo si vyskladať vlastný. Ako špeciálny festivalový gurmánsky bonus dostanete v cene aj Vegget microfarm Kimči z lokálnej zeleniny.

Minimálna objednávka 20 (doprava v cene). Na termíne dovozu/vyzdvihnutia sa dohodnete priamo s Filipom, Luciou a Šimonom z Vegget Microfarm.

Trochu okorenenia z Blízkeho východu s Jasmin Al Shaam

Počas Jedného sveta s nami budete môcť ochutnať aj originálnu levantskú kuchyňu z oblasti Sýrie, Palestíny, Jordánska a Libanonu. Stolovanie v arabskom svete je v prvom rade spoločenský zážitok, tak spomaľte, pustite si dobrý film a vychutnajte si jedinečnú chuť Blízkeho východu.

V rámci festivalového špeciálu máte 20% zľavu. Platí pre tieto jedlá (ceny sú po zľave):

HUMMUS TANIERE

 • Hummus Falafel tanier 350g – Cícerová nátierka s falafelom podávaná s arabským chlebom: 4,80€
 • Hummus Shawarma Dajaj 350g – Cícerová nátierka s marinovanými kúskami kuraciehomäsa podávaná s arabským chlebom: 5,80€

SENDVIČE

 • Falafel Sendvič 400 g: Arabský chlieb plnený falafelom, hummusom a zeleninou podávaný s hranolkami a tahini omáčkou: 3,60€
 • Shawarma Dajaj Sendvič 400 g: Arabský chlieb plnený marinovaným kuracími kúskami, zeleninou podávaný s hranolkami s cesnakou omáčkou: 3,80€

Objednávajte si na telefónom čísle +421 902 800 010 od pondelka do soboty v čase 11:00 – 21:00 počas celého trvania festivalu. Pre zefektívnenie objednávok odporúčame 2 hodiny dopredu.

Cena donášky:

 • Ružinov, Petržalka, Karlová Ves: 2,50€
 • Staré mesto: 1,50€

Na zdravie a dobrú chuť!

ORGANIZÁTORI

One World

FINANČNÍ PARTNERI

Eu komisiaNadácia slovenskej sporiteľneceske centrum bratislava

PARTNERI

svet medzi riadkamibkisIOMFFUKDAFilmskino lumierekino mladosťFTF VŠMUKatedra translatológie FF UKFA4TeledataslidoDivadlo bez domovaÚNaSSMyslímMareenaTepláreňVagusNota Benedok incubatorPeople on EarthGoOut
Denník SME

HLAVNÍ MEDIÁLNI PARTNERI

MEDIÁLNI PARTNERI

Nota Bene