Lenka Kačmárová

Posilnite s Jedným svetom spoločenský dopad dokumentov

Industry program tento rok pilotne prepojí slovenských a českých dokumentaristov s potenciálnymi donormi, neziskovými organizáciami, médiami, odborníkmi na konkrétne témy a dokumentárne kampane. Nesie príznačný názov – Dni zmeny a počas festivalového týždňa (5.-11. novembra) týmto jedinečným spojením filmárom otvorí svet spoločenského dopadu dokumentárnych filmov. Ten už má v USA (Impact Docs Award), Anglicku (Doc Society) a Holandsku (Movies That Matter: Take on Film & Impact) dobrú tradíciu a prvé výsledky.

Chcete byť jeho súčasťou na Slovensku? Prihláste sa s vlastným dokumentárnym projektom (vo vývoji, v produkcii alebo postprodukcii) prostredníctvom tohto FORMULÁRA najneskôr do 15. augusta a zistite, ako svojej práci dať ešte väčší význam. Program zahŕňa:

  • pozitívne prípadové štúdie;
  • individuálny a na mieru ušitý workshop pre vybrané 3 filmové projekty;
  • prednášky;
  • záverečnú panelovú diskusiu.

Pilotný ročník workshopu otvárame výhradne pre slovenských a českých filmárov za symbolický poplatok 100€. Podmienkou prihlásenia je vlastný dokumentárny film.

ORGANIZÁTORI

One World

FINANČNÍ PARTNERI

Eu komisiaNadácia slovenskej sporiteľneceske centrum bratislava

PARTNERI

svet medzi riadkamibkisIOMFFUKDAFilmskino lumierekino mladosťFTF VŠMUKatedra translatológie FF UKFA4TeledataslidoDivadlo bez domovaÚNaSSMyslímMareenaTepláreňVagusNota Benedok incubatorPeople on EarthGoOut
Denník SME

HLAVNÍ MEDIÁLNI PARTNERI

MEDIÁLNI PARTNERI

Nota Bene