VIRTUÁLNA REALITA K FILMU SYMFÓNIA ZVUKOV

6. Novembra 2021 od 19:00 do 22:00, Kultúrne centrum A4.

Zvukový zážitok Virtuálnej reality inšpirovaný knihou Mattewa Herberta “The Music” vytvorila Michaela Pnáčeková a Jamie Balliu. Michaela priletí až z Toronta, kde žije a tvorí, aby predstavila svoj projekt naživo.

V tomto zvukovom VR zážitku sa vydáš na pohlcujúcu cestu – rozdielnu od tvojho bežného života. Budeš počúvať život okolo seba a nájdeš v ňom hudbu. Ponor sa do sveta skúmania zvukovej krajiny v špičkovom priestorovom zvukovom dizajne, kde budeš vytvárať, počuť, vidieť a pociťovať zvuk spôsobom, ktorý pred tým nebol možný. Vytvor si vlastnú partitúdu. Počúvaj pozorne. Už počuješ, ako sa svet stáva hudbou v tvojich ušiach?

Poznámka: Jedno premietanie trvá približne 15 minút. Odporúčame preto prísť v dostatočnom časovom predstihu pred začiatkom premietania filmu Symfónia zvukov (6. novembra o 20:00).

Registrácia nie je potrebná.

ORGANIZÁTORI

One World

FINANČNÍ PARTNERI

Eu komisiaNadácia slovenskej sporiteľneceske centrum bratislava

PARTNERI

svet medzi riadkamibkisIOMFFUKDAFilmskino lumierekino mladosťFTF VŠMUKatedra translatológie FF UKFA4TeledataslidoDivadlo bez domovaÚNaSSMyslímMareenaTepláreňVagusNota Benedok incubatorPeople on EarthGoOut
Denník SME

HLAVNÍ MEDIÁLNI PARTNERI

MEDIÁLNI PARTNERI

Nota Bene